Úvod  |  Čím začít  |  Katalog a ceníky  |  Certifikáty  |  O firmě  |  Distributoři  |  Kontakt  |  Servis  |  Mapa webu
 
Trezory - sejfy
Trezory - pancéřové pokladny
Produkty na broń
Szafy
Depozytowo - bankowe

multisejf XP

sejf s vhozem

pokladní trezor

noční a denní vhoz

trezorový filtr

komorový trezor

 

Na zamówienie
Zamki

Depozitní trezory

 Multisejfy, nábytkové, bezp. třída S2 norma PN-EN 14450


Barva:
krémová bílá RAL 9002
černá RAL 9005

Sejfy jsou certifikované v bezpečnostní třídě S2 dle normy PN-EN 14450 zkušebnou IMP Varšava.

Sejf je vhodný k zabezpečení pokladní hotovosti, cenin, mincí, důležitých dokumentů, kreditních karet, šeků a valut. Sejf usnadňuje práci pokladních. Multisejf má 3 zásuvky, které zajišťují funkci vhazovacího zařízení, funkci vlastní pokladní zásuvky a funkci samostatné uzamykatelné úložné schránky. Dveře zásuvek mají čelní desku z SM-oceli o síle 8 mm. Moderní konstrukce Multisejfu je kompletně vícestěnová. Multisejf je standardně osazen jedním zámkem motýlkovým se 2 klíči a dvěma zámky elektronickými, všechny zámky v provedení v bezpečnostní třídě A, elektronické s volitelným časovým zpožděním. Kotevní otvory ve spodní stěně sejfu, dodáváno včetně kotevního materiálu.

I zásuvka - horní: slouží pro obsluhu pokladny, první část složí jako pokladní zásuvka s dělení pro mince a bankovky, zadní část má sklopné dno, kterým při uzavření zásuvky propadne vhazovaná kazeta nebo obálka do spodní zásuvky číslo III.

II. zásuvka - prostřední: slouží pro obsluhu pokladny, je samostatná a uzamykatelná s volitelně časovým zpožděním, slouží pro uložení vhazovaných kazet nebo obálek, drobných mincí, důležitých dokumentů.

III. zásuvka - spodní: slouží pro pracovníky svozu tržby mimo pokladnu, je samostatná a uzamykatelná s volitelně časovým zpožděním, při běžném provozu do ní nemá obsluha pokladny přístup.

 Technická data:
Model   Multisejf XP
Rozměry venkovní
(mm)
V 670
Š 500
H 550

 

Rozměry zásuvek

   
I zásuvka
(mm)
V 133
Š 437
H 500
II zásuvka
(mm)
V 191
Š 437
H 313

III zásuvka
(mm)

 

V 278
Š 437
H

 

500

 

Výsun zásuvek
(mm)
I zásuvka 370
II zásuvka 300
III zásuvka 450
Hmotnost trezoru
(kg)
  120