Úvod  |  Čím začít  |  Katalog a ceníky  |  Certifikáty  |  O firmě  |  Distributoři  |  Kontakt  |  Servis  |  Mapa webu
 
Trezory - sejfy
Trezory - pancéřové pokladny
Produkty na broń
Szafy
Depozytowo - bankowe

multisejf XP

sejf s vhozem

pokladní trezor

noční a denní vhoz

trezorový filtr

komorový trezor

 

Na zamówienie
Zamki

Depozitní trezory

 Komorové trezory, bezp. třídy V, VI, IX a XI norma PN-EN 1143-1


Barva:
krémová bílá RAL 9002
černá RAL 9005

Komorové trezory jsou certifikované dle provedení v bezpečnostních třídách V, VI, IX nebo XI dle normy PN-EN 1143-1 zkušebnou IMP Varšava.

Komorový trezor je vhodný k dlouhodobému zabezpečení pokladní hotovosti, zlata, drahých kamenů, cenin, mincí, důležitých dokumentů, kreditních karet, šeků a valut. Trezor se projektuje dle potřeb uživatele. Trezor je vhodný pro banky, finanční instituce i soukromé objekty.

Modulové řešení komorového trezoru je moderní konstrukce, která zvyšuje jeho odolnost proti napadení a usnadňuje jeho instalaci i případnou demontáž. Komorový trezor je chráněn proti použití nejmodernějšího diamantového nářadí. Moduly jsou v provedení podlahové, stěnové, stropní, ventilační, s průchodkami pro přívod el. energie, počítačovou síť, průmyslové kamery a EZS, modul nouzového východu je dodáván pouze v nejvyšší bezp. třídě XI. Dveře komorové trezoru jsou vybaveny zámkovým systémem mechanickým nebo elektronickým s možností auditu. Dveře mohou být dle konkrétní potřeby uživatele doplněny vnitřní brankou v plném nebo proskleném provedení, vnitřní mříží, předtrezořím - předsíní s trezorovými dveřmi. 

Trezorové dveře komorového trezoru jsou dodávány i samostatně, jsou vhodné pro komorové trezory modulové i monolitické.

Dle potřeb uživatele, manipulace s depozitem a vnitřních bezpečnostních standardů, rádi vypracujeme konkrétní nabídku, zhotovíme projekt, dodáme díly nebo realizujeme výstavbu komorového trezoru.

 Technická data:
Model SM80/V SM80/VI SM170/IX SM220/XI
Síla stěny 80 80 170 220
Bezp. třída V VI IX XI